...někdy i zázrakům
je třeba
pomoci

Kdykoliv je třeba rychlý zásah na měkkém podkladu a nebo při nestabilní zátěži je vhodné použít LAMPE-LIFTERs.

Naše vaky jsou super stabilní, vyrobené ze speciální tkaniny potažené neoprenem, jsou za studena vulkanizované a jsou navrženy tak, aby snesly alespoň 3,6 násobek maximální povolené síly.

Zejména v případě záchranných operací se naše zařízení osvědčují kvůli rychlému zahájení prací díky nízké hmotnosti a omezení dalších zbytečných opatření, jako je použití zpevňujících trámů, což může zachránit lidské životy.

Pracovní tlak 1 bar je velmi vhodný k provedení zejména technických operací, kde díky nízkému povrchovému tlaku (10 N/cm²) je možno použít zdvíhací vaky bez způsobení trvalé deformace předmětu.

Zvedání a převracení vozidel s podporou z našich LAMPE-LIFTERS nejen umožňuje práce provést rychleji, než s pomocí navijáků lan nebo jeřáby, ale většinou to je také pro zdvíhaná vozidla mnohem šetrnější.

Taktika použití je relativně jednoduchá: postupné zvedání – nejprve vytváření potřebných prostor malým LAMPE-LIFTER pak zdvíháním většími vaky přes centrum jejich gravitace.

Také připojení horní části k podvozku bagru či rypadla může být provedeno s 1-barovým zařízením i na relativně měkkém podkladu a to bez položení zesilujících trámů.

Právě při takových operacích jsou výhody vzduchových zdvihadel zřejmé, pokud je dostatek prostoru pro odsunutí. Hydraulické nástroje by potřebovaly pro tuto práci jeden celý den, s LAMPE-LIFTERS trvá práce max. 2 hodiny.

Samozřejmě také zvyšujeme limitní faktory na extrémně měkké základně, například na blatech. Tady, může být aplikováno asi 0,4 baru bez nutnosti vytvoření základy, vyšší tlak je pak může být rozdělen pomocí základny z trámů na větší plochu. Takže, pokud řádně postupujeme, mohou být snadno z blat vyproštěny také speciální pásová vozidla s váhou až 18 tun.

Systém LAMPE-LIFTERs je jasně a srozumitelně barevně rozdělen. Vaky jsou zřetelně označeny zvýrazňujícími žlutými pruhy. U 1-bar vaků dodáváme pouze hadice odolné proti olej a proti benzinu s kovovou spirálou. Proto se nemohou ohnout v nežádoucím tvaru.

Hadice 1-bar, jsou označeny modrou barvou. Hadice od zdroje vzduchu a redukčního ventilu jsou označeny žlutě.
Spojky mohou být provozovány jednou rukou. Samozřejmě také materiál je odolný proti oleji, benzinu, kyselinám a louhům a zároveň je antistatický.
Naše zařízení jsou navíc odolná proti stárnutí. Může být prokázána životnost delší než 30 let.

Vaky vykazují dobrou odolnost proti stárnutí, také velmi důležitá je možnost případné opravy. Všechny LAMPE-LIFTERS jsou opravitelné.

Rozsah použití našich LAMPE-LIFTERs je téměř neomezené.

Také můžeme také nabídnout speciální zařízení pro zdvíhání letadel pracující s 0,5 bar nebo LAMPE-LIFTERS s pracovní tlakem 10 bar pro zdvíhání velmi těžkých zátěží;
Další informace o těchto zařízeních lze najít ve speciálních katalozích.

beDesign.cz

Přihlášení